Acil Depolama Tankı


Mavi Deniz’in Kirlilik Temizleme ve Yerinde Arıtma, Atık Muhafaza, Su Deposu ve Arıtma, Yağlı Atıkların Demulsifikasyonu, Yangın provizyonu, Laboratuvar demosu / Karıştırma tankı, Yüzer Ekipman için Test Tankı, Petrol Su Ayrıştırma operasyonları için geri kazanılan sıvılar için tasarlanmış Acil Durum Deposu , Ekipman Yıkanması, Geçici Sıvı Depolama.

Acil Yağ Depolama Tankı Çeşitli ebatlarda mevcut olan depolama tankları hafiftir, taşınabilirdir ve alet gerektirmeden hızlı bir şekilde monte edilir. Acil yağ depolama tankları, yağlar, kimyasallar ve atık su dahil birçok sıvının geçici olarak depolanması için uygundur.

Mavi Deniz’in tankı, petrol sızıntısı atıklarını, tehlikeli maddeleri veya aşındırıcı sıvılar, asit, yağ ve su gibi sıvıları depolayan geçici bir depolama tankıdır. Acil Depolama Tankı hafiftir, sahaya kolayca taşınabilir ve alet gerektirmeden hızlı bir şekilde monte edilebilir. 1.500 litreden 20.000 litreye kadar değişen hacimler için 8 boyutta mevcuttur.

Özellikleri

  • Alüminyum boru çerçeve konstrüksiyonu
  • Pürüzsüz profil, kolay temizlik sağlar.
  • Yüksek mukavemetli PVC kumaş standardı, diğerleri mevcut
  • Bir kişi ile Acil Durum Depolama Tankı kurulabilir. Hiçbir alet gerekli değildir.
  • Kaplamalar, zemin örtüsü, çatı kaplamaları, havalandırmalar, tahliye tertibatları, tamir takımları, yedek parçalar ve kolay taşıma için taşıma çantası dahil isteğe bağlı aksesuarlar