Kendinden Dikmeli Tank


Mavi Deniz’in Dökülme Müdahale operasyonları için geri kazanılan sıvıların geçici olarak depolanması, İnşaat ve Uzak Şantiyelerde Su Deposu, Yangınla Mücadele, Yağmur Suyu Toplama, Damla Sulama, Petrol Suyu Ayrıştırma, Benzin/dizel/yenebilir sıvıların Geçici Depolanması için tasarlanmış Kendi Kendini Kurma Tankı yağlar/kimyasallar

Çeşitli boyutlarda mevcut olan depolama tankları hafiftir, taşınabilirdir ve alet gerektirmeden hızlı bir şekilde monte edilir.

Mavi Deniz Self Tank, yağ, su ve diğer sıvıları depolamak için kullanılan, kendi kendini kuran, katlanabilir bir tanktır.

Kendiliğinden Kurulan Tank, Tank dolduruldukça yükselen yüzer yaka sayesinde çerçevesiz olarak kendilerini tuttukları için her an konuşlandırılmaya hazırdır. Tankın tabanının istenildiği gibi konumlandırılmasını sağlayan altta tutamaçlar içerirler.

Kendinden Kurulan Tank, esnek ve yağa dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Tasarımları, kumaşları ve üretim süreçleri onları dayanıklı ve yoğun kullanıma uygun hale getirir.

Kendiliğinden Kurulan tanklar, nakliye ve depolamayı kolaylaştırmak için katlanabilir. Kulplu bir çanta içinde tedarik edilirler, bu da onları taşımayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırır. Standart boyutlar 3 m3’ten 370 m3’e kadar mevcuttur.

Özellikleri

  • Kolay taşınabilir
  • Çerçeve kurulumu yok, Montaj gerekli değil
  • Yüksek mukavemetli dayanıklı PVC / Kauçuk kumaş
  • Çok Hafif ama sağlam
  • Bu rezervuarlar, alüminyum çerçeveli kumaş tanklardan daha sağlam ve çok yönlüdür.
  • Kaplamalar, zemin örtüsü, çatı kaplamaları, havalandırmalar, tahliye tertibatları, tamir takımları, yedek parçalar ve kolay taşıma için taşıma çantası dahil isteğe bağlı aksesuarlar