Gemiden Gemiye Transfer


previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Mavi Deniz’in teknisyenleri, tehlikeli ve kirlilikten arındırılmış yakıt ve yüklerin gemilerden kaynaklanan sıkıntı / zorluklar ve enkazlardan uzaklaştırılması konusunda gemi uzmanlığı konusunda önemli miktarda gemiye sahiptir.

Kargoya, genellikle ham petrolün ya da geminin yan yana demirleyen gemileri arasında taşındığı gemi operasyonuna (STS) gönderilir. Ayrıca, bu işlem bir gemi demirlediğinde veya her ikisi de devam ettiğinde yerleştirilir.

Gemiye Gönderme İşlemi, kanıtlanmış olan yüksek viskoziteli yağları pompalamak için bireysel pompaların, çamurlukların ve hortum sistemlerinin kullanımını içerir:

  • Batık veya topraklı gemilerden yakıt, yağ ve tehlikeli kimyasalların uzaklaştırılması ve aktarılması
  • Yükün transfer işlemleri
  • Yüksek viskoziteli akaryakıt, ham petrol veya petrol ürünlerinin pompalanması
  • Su altı yakıtı ve enkazdan kargo çıkarılması
  • Toplanan tehlikeli atıkların bertarafı ve bertarafı.
  • MEPC 59, MARPOL Ek 1 bölüm 8, SOPEP, SMPEP, STS transfer rehberi ve liman devleti otoritesi dahil olmak üzere operasyonel plana göre izlenecek tüm yönergeler.

Gemi operasyonuna gemi, Birkaç yıllık tecrübemiz var ve müşterilerimize offshore lojistik yardımını koordine edebilecek personel tarafından yönetilmektedir. BASARAN Grubu çatısı altında,
SAIPEM 7 ve SCARABEO projelerinde tersanede dönüştürülmüş ve tamir işlerinin bir kısmı olarak taşeronluk sözleşmesi yapılmıştır.

Türkiye’nin ve Türkiye’nin tüm petrol ve gaz endüstrisine denizcilik / offshore destek hizmetlerinin önde gelen sağlayıcılarından birisiyiz. Sonuç olarak, profesyonel denizcilik hizmetlerine yönelik talebin artması söz konusudur. Bu ihtiyacın bilincinde olan Mavi Deniz, acil seferberliğe hazır gemilere ve ekipmanlara adanmıştır.

Gemi gemi operasyon için, biz (gemi, jeneratör, kesme ve kaynak birimleri, dalış ekipmanları, yokohama çamurluklar, hortumlar dahil yangın söndürme, petrol kirliliği kontrol dahil olmak üzere) (gemi, mavna, römorkör, römorkör, petrol kurtarma gemileri) ve ekipman geniş bir yelpazesi var ve dağıtıcı ekipman.)

Baz veya uzak konumumuzda Mavi Deniz, endüstriye ve kamu sektörlerine ve ekipmana özel eğitim ve devreye alma konusunda farklı seviyelerde (petrol sızıntısı tepkisi, tehlikeli müdahale, olay komuta sistemi, kriz yönetimi) eğitim kursları sunmaktadır.

Mavi Deniz petrol sızıntısı ve acil müdahale hizmetleri sunmaktadır. Buna denizde petrol sızıntısı tepkisi, yakıt ve kargo çıkarılması, gemiye gönderim, atık minimizasyonu / bertarafı ve profesyonel dalış hizmetleri gibi hizmetler dahildir.

Mavi Deniz ayrıca petrol ve gaz sektörüne ekipman kiralama, eğitim kursları ve acil durum hazırlık / danışmanlık hizmetleri vermektedir. Tüm mühendislik olanaklarımız ve lojistik desteğimiz, uzak lokasyonlarda verimli bir şekilde çalışabilmemizi sağlar.

  • STS e1609006779637
  • sts operation e1609006886688
  • sts transfer