Tarama Derinleştirme Hizmeti


Dredging Service
Backhoe Dredger Service e1609003331423
Trailing suction Hopper Dredger 1
Trailing suction Hopper Dredger
Multi Purpose Dredger 5
dredging-service
backhoe-dredger-service
Trailing suction Hopper Dredger (1)
Trailing suction Hopper Dredger
multi-purpose-dredger-5
previous arrow
next arrow
PlayPause

Mavideniz, 20 yılı aşkın bir süredir derinşleştirme ve ıslah çalışmaları, boru hattı ve boru hattı inşaatı alanlarında faaliyet göstermekte olup, halihazırda uluslararası alanda uzman kadromuzla çalışmaktadır. Birinci sınıf tarama hizmeti sunmaktayız, yazılımımız ile birlikte tarama işletmecilerinimiz tarak yerinin gerçek zamanlı, ayrıntılı bir görünümünü, tarama limitlerini, gerekli derinliği ve mevcut koşulları korumasını sağlar. Serpme pozisyonlama sistemi: derinlik kalibrasyonu, kepçe yatay pozisyon kalibrasyonu ve serpme başlığı kalibrasyonu. Bizim frigorifik emiş hunisi tarak filo, kesici emme tarak, yaka tarak ile; Bir yatak tesviye römorkörü ve çeşitli hidrografik araştırma araçları, kapsamlı bir Tarama ve Hidrografik Araştırma çözümü,

Hem doğal hem de insan yapımı göllerde, aşındırma tortusu yavaş yavaş artar ve hem derinlik hem de su kalitesi sorunlarına neden olabilir. Bu birikim, su sporlarının yanı sıra eğlence faaliyetlerini de etkileyebilir. Endüstriyel akışlar suyu daha fazla kirletebilir. Mavideniz tarakları, göl derinliklerini ve kirlenmiş malzeme temizliğini korumak için kullanılmıştır. Yeni arazi yaratmak veya su basmış toprakları geri kazanmak, gayrimenkul geliştirme ve hasarlı fırtına bölgelerini rehabilite etmek için tüm dünyada yaygındır. Bir tarak kullanımı bu projeleri tamamlamanın en etkili yoludur.

Bir Mavideniz kesici emme tarağı kullanarak, bir operatörün gereken yerlerde hassas bir şekilde taramayı ve yerleştirmesini sağlar. Özel veya kamusal olsun, bir yat limanının derinliğinin korunması, koruyucu kapların zarar görmemesi için hayati önem taşır. Düzenli tarama, kayıkçıların korkmadan bu pasajların içinde ve dışında serbestçe hareket etmelerini sağlar. Yat limanı veya kanal temizliğinin tutulması, tarama işleminin gerçekleştiği yerdeki işletmelere ve ekosistemlere de fayda sağlayabilir.

Daha sık olmamakla birlikte, bir tarak ile madencilik sürekli olarak malzeme elde etmenin en etkili yoludur. İster kum, çakıl, isterse sert tuz tortuları olsun, madeniniz için uygun büyüklükte bir Mavideniz tarağı var. Neredeyse tüm Mavideniz standart tarak ürün hattı madencilik için kullanılabilir. İşiniz için yeterli boyutta bir çimdik seçilmesi şarttır. Madencilik firmalarının, yeni projelerde fizibilite aşamasından, tarak sistemi kurulumuna kadar, Mavideniz’e danışmaları çok yaygındır.

Nehir tarama, kesici ekim ekipmanlarının en sık kullanımıdır. Nehir projeleri amaca göre değişir ve Mavideniz bu durumlara göre her ölçekten tarak sunar. Bazı nehir tarama projeleri kanal derinliğini korumak için çalışır ve diğerleri taşkın azaltma için kullanılır. Bazı nehir projeleri kirlenmiş maddelerin kaldırılmasını gerektirir.

Kömürle çalışan enerji santrallerinde, tarama ile kül havuzlarının düzenli bakımı rutindir.

Yaklaşım kanallarını limana açık tutmak veya yeni bir tesis yaratmak yerel ekonomiye birçok düzeyde fayda sağlayabilir. Birçok topluluk için, rekreasyon alanı, şehrin karakteri ve yerel ekonomisi için çok önemlidir. Kış fırtınalarının aşınması, plajları taraklamanın gerekli olduğu noktaya kadar aşındırır. Yaklaşım kanallarını limana açık tutmak veya yeni bir tesis yaratmak yerel ekonomiye birçok düzeyde fayda sağlayabilir. Yaklaşım kanallarını limana açık tutmak veya yeni bir tesis inşa etmek yerel ekonomiye birçok düzeyde yardımcı olabilir.

Yeni arazi yaratmak veya su basmış toprakları geri kazanmak, gayrimenkul geliştirme ve hasarlı fırtına bölgelerini rehabilite etmek için tüm dünyada yaygındır. Bir tarak kullanımı bu projeleri tamamlamanın en etkili yoludur. Bir kesici emme taramayı kullanmak, bir operatörün gereken yerlerde hassas bir şekilde taramayı ve yerleştirmesini sağlar.

Doğal su akışı genellikle yerel su yollarının düzenli olarak taranması ihtiyacına neden olur. Madencilik dışında, bir tarak için en yaygın kullanım rezervuar taramasıdır. Bazı şehirler ve belediyeler topluluğun suyunu açık hava rezervuarlarından kaynaklamaktadır. Bazen bu rezervuarlar malzemenin içine girer veya kontamine olur. Tarama, bu rezervleri temiz tutmak için etkili ve etkili bir yoldur.