Çöp Temizleyici Tarak


previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Mavideniz, Çöp Kovası Temizleyici, Çöp Kovası için Temizleme Makinesi ve hidroelektrik santrallerde suyun düzenlenmesi, arazi ıslahı, işlerinde ve suyun toplanması, yönetimi ve işlemesi için sistemlerde uzmanlaşmıştır. Çöp Kovası Temizleme Makinesi, Mavideniz tarafından otomatik ve sürekli Çöp Kovası Temizliği için tasarlanmış ve tedarik edilen ürünlerin ailesidir.

Çöp Temizleyici Tarak Çeşitleri

  • Tek kollu kolon tipi temizleme makinesi
  • Tek kol temizleme makinesi
  • Çift kol temizleme makinesi
  • Çift kollu Teleskopik temizleme makinesi
  • Çift kollu, çift Pistonlu temizleme makinesi
  • Destek standı

Sağlam tasarımlı ağır çelik destek standı, doğrudan işletim platformuna vidalanabilir.

Çöp Kovası Temizleyici Bom

Bom, gerekli dönüşe izin vermek için destek ayağına flanşlı iki aksla bağlanır. Yaşam boyu yağlamaya rağmen, bu flanş yatakları da gres memeleri ile döşenmiştir. Her iki kol, olağanüstü yüksek burulma mukavemeti sunan ağır duvarlı çelik borudan imal edilmiştir.

Çöp Kovası

Çöp tırmık temizleyici kafası, bir silecek kenarının sabitlendiği bir açısal çelik profilden oluşur ve Çöp Kovası Rafının en küçük parçalarını bile temizler ve temizler. Çöp Rack’larının mükemmel hizalanması, temizlik tırmıklarının çelik çubukların arasına girmemesinden dolayı zorunlu değildir.

Hidrolik güç ünitesi

Hidrolik güç sistemi, servo motorları çalıştırmak için gerekli olan yağ basıncını sağlar. Basınç tahliye vanaları aşırı yük koruması sağlar. Özel olarak formüle edilmiş çevre dostu hidrolik yağ kullanılabilir.

Vinç

Hidrolik vinç ile, büyük kova ile günlükleri ve diğer dev çöpleri kolayca kullanabilirsiniz. Gereksinimleriniz için vinç veya kepçenin boyutu ayarlanabilir.

Kontrol fonksiyonları

Verilen kontrol sistemi Çöp Kovası için tam otomatik çalışmayı garanti eder

DISCOVER MORE