Kendiliğinden Yerleşen Tank


Self Erecting Tank 2
Self Erecting Tank 1
Self Erecting Tank (2)
Self Erecting Tank 1
previous arrow
next arrow
PlayPause

Mavi Deniz’in Kendi Kendini Kurtarıcı Tankı, Dökülme Müdahale, İnşaat ve Uzak Alanlarda Su Deposu, Yangınla Mücadele, Yağmur Suyu Toplama, Damlama Sulama, Yağ Suyu Ayırma, Benzinli / Dizel / Yenilebilir Yağların Geçici Sıvı Depolanması için geri kazanılan sıvıların geçici depolanması için tasarlanmıştır. / kimyasallar

Çeşitli ebatlarda mevcut olan depolama tankları hafif, taşınabilir ve aletsiz hızlı bir şekilde monte edilir.

Mavi Deniz Öz Tankı, yağ, su ve diğer sıvıların depolanması için kullanılan, kendiliğinden açılan katlanabilir tanklardır.

Kendiliğinden Yerleşen Tank, herhangi bir zamanda, tank doldurulduğunda yükselen yüzen yaka nedeniyle bir çerçeve olmadan kendilerini tuttuklarından, her an devreye girmeye hazırdır. Tankın tabanının istenen şekilde konumlandırılmasını sağlayan alt kısımda tutamaklar bulunur.

Kendinden Montajlı Tank esnek ve yağa dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Tasarımları, kumaşları ve üretim süreçleri, onları sıkı giyinir ve yoğun kullanıma uygundur.

Kendiliğinden Yerleşen Tank, nakliye ve depolamayı kolaylaştırmak için katlanabilir. Taşıma ve dağıtımını kolaylaştıran kolları olan bir torbaya tedarik ederler. Standart ebatlar 3 m3 ila 370 m3 arasındadır.

Özellikler

  • Kolayca taşınabilir
  • Çerçeve kurulumu yok, Montaj gerekli değil
  • Yüksek mukavemetli dayanıklı PVC / Kauçuk kumaş
  • Çok Hafif ama sağlam
  • Bu rezervuarlar, alüminyum çerçeve kumaş tanklarından daha sağlam ve çok yönlüdür.
  • Kolay ulaşım için gömlekler, zemin örtüsü, tavan örtüleri, havalandırma delikleri, drenaj armatürleri, tamir takımları, yedek parçalar ve taşıma çantası dahil isteğe bağlı aksesuarlar
Self Tank 1 Self Tank 3 Self Tank 5 Self Tank 10 Self Tank 25 Self Tank 50
Capacity 3 m3 3 m3 5 m3 10 m3 25 m3 50 m3
Diameter 1.92 m 2.1 m 3.1 m 4.4 m 6.9 m 9 m
Height 0.44 m 0.52 m 0.84 m 0.84 m 0.84 m 0.96 m
Weight 10 kg 35 kg 51 kg 80 kg 125 kg 300 kg