Emici Çorap | Yağ – Kimyasal – Genel


Oil Absorbent Sock 1
Absorbent Sock 1
Oil Absorbent Sock 2
Absorbent Sock 2 scaled
Absorbent Sock 3
Oil Sorbent Boom 6
Absorbent Sock
Oil Absorbent Sock (1)
absorbent-sock-1
Oil Absorbent Sock (2)
Absorbent Sock (2)
absorbent-sock-3
oil-sorbent-boom-6
Absorbent Sock
previous arrow
next arrow
PlayPause

Emici Çorap, öncelikle endüstriyel alanlar için, tesislerde, terminallerde, havalimanlarında veya nehirlerde, sahillerde vb. Deniz kullanımlarında arazi kullanımı için kullanılır. Emici Çorap, yayılmasını önlemek için dökülen sıvının çevresinde bir bariyer oluşturmak için ideal olan, boru şekilli bir sorbent formattır. Emici Çorap Yumuşak ve esnek olup, sıvıyı emmek ve içine almak için damlatma makineleri veya köşeler etrafına kolayca yerleştirilir. Emici Çorap, öncelikle makine çevresinde veya sızıntıların olduğu yerlerde tasarlanmıştır.

Emici Çoraplarımız sadece Kimyasal, Petrol ve evrensel kullanım için tasarlanmıştır. Emici Çorap, bir döküntüyü temizlemenin en hızlı yoludur. Emici Çorap çeşitli farklı ağırlık ve malzemelerde mevcuttur. Yağ Emici Çorap, Evrensel Emici Çorap ve Kimyasal Emici Çorap malzemesi, hızlı kılcal hareket ve mükemmel emici kapasite ve tutma sağlar.

Petrol bazlı sıvılar ve itici su emen yağ emici çorap. Yağ Emici Çorap, sudaki küçük petrol sızıntılarını ve tesis içi kullanımı tavsiye etti. Boru hatları, tersaneler, gemi ve yatlar güverteleri, fabrikalar, endüstriyel tesisler, yükleme rıhtımları, makine ve bakım atölyeleri, itfaiye teşkilatları, belediye sızıntıları veya sıvı, kimyasal veya petrol sızıntıları için mükemmeldir. Yağ emici çorap her zaman kolayca yerleştirilir ve alınır. Ağır ve hafif ağırlıklar için mavi veya beyaz renklerde mevcuttur.

Universal Emici Çorap, tesisinizin herhangi bir yerinde bulunan yağları, soğutucuları, solventleri ve su bazlı sıvıları temizlemek için emici maddeler için tasarlanmıştır. Kaçak borular veya rakorlar altında, dağınık trafik bölgelerinde, genel bakım projeleri için, etrafı kapalı dökülme kontrolü için ilk tercihinizdir. Ayrıca, Evrensel Emici Çorap gri renk, sızıntıları ve lekeleri çıkarır – tamamen doygun hale gelmeden önce emiciyi almaya zorlanmanıza yardımcı olur. Ağır ve hafif ağırlıklar için gri renkte mevcuttur.

Kimyasal Emici Çorap, yüksek düzeyde emici eritilerek şişirilmiş polipropilen bir baz yaptı. Kimyasal emici Çorap geniş bir format yelpazesinde mevcuttur, hafif ve nominal olarak tozsuzdur. Kimyasal Emici Çorap, bertaraf için atık miktarını en aza indiren yüksek bir emme kapasitesine sahiptir. Emici kimyasal Çorap, belirli asitler, bazlar, soğutucular, petrol bazlı akışkanlar, agresif olmayan kimyasallar ve sulu bazlı çözeltiler de dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki sıvıların adsorbe edilmesi için uygundur. Ağır ve hafif ağırlıklar için sarı renkte mevcuttur.

Özellikler

  • Emici çorap emiş gücü vardır, yağ ve diğer ilgili sıvılar içinde ağırlığının 25 katına kadar emer.
  • Emici Çoraplar Ekonomiktir ve Çoraplar rutin bakım programları için idealdir.
  • Emici Çoraplar Dayanıklıdır, polipropilen cilt mukavemeti arttırır ve tozu azaltır
  • Emici Çoraplar Kalıplanabilir ve Çoraplar sızıntıları yakalamak için makine tabanlarına uygundur
  • Dağınık temizleme yok, eski olanı al ve taze bir tane koy
  • Düşük Kül İçeriği, Yakılabilir Çoraplar yakıtların harmanlanması için idealdir
Mavi Sock 13Mavi Sock 46Mavi Sock 120Mavi Sock 300Mavi Sock 600
Absorption Capacity4 L/Sock9 L/Sock4 L/Sock9 L/Sock19 L/Sock
Quantity in Pack4 - 8 - 16 - 324 - 8 - 16 - 324 - 8 - 16 - 324 - 8 - 16 - 324 - 8 - 16 - 32
Dimension13 x 46 cm20 x 46 cm8 x 120 cm8 x 300 cm8 x 600 cm
ColourWhite, Blue, Yellow, Grey
Colour TypeWhite = Oil Only| Blue = Oil Only | Grey = Universal| Yellow = Chemical