Emici Yastık | Yağ – Kimyasal – Genel


PlayPause
Slider

Emici Yastık, daha yüksek bir yüzey alanı nedeniyle çoraplardan daha hızlı emilime sahiptir. Özellikle su tutucu havzalar, sumplar veya bomlar ile birlikte kullanılır. Drenaj, hazne, hendek, çıkma, kuyu ve sızıntı yapan makineler gibi kapalı alanlarda büyük miktarlarda sıvı yağları emdirin. Sızıntıları durdurur. Kullanışlı iç / dış mekan kullanımı. Patlamalarla çevrili dökülen sıvıyı temizlemek için kullanılabilir.

Emici Yastıklarımız sadece Kimyasal, Yağ ve evrensel kullanım için tasarlanmıştır. Emici Yastık, bir döküntüyü temizlemenin en hızlı yoludur. Emici Pad, bir dizi farklı ağırlık ve malzemede mevcuttur. Yağ Emici Yastık, Evrensel Emici Yastık ve Kimyasal Emici Yastık malzemesi, hızlı kılcal hareket ve mükemmel emici kapasite ve tutma sağlar.

Petrol bazlı sıvılar ve itici su emen yağ emici yastık. Yağ Emici Yastık, az miktarda suya yağ sızıntısı ve fabrika içi kullanım için önerilir. Boru hatları, tersaneler, gemi ve yatlar güverteleri, fabrikalar, endüstriyel tesisler, yükleme rıhtımları, makine ve bakım atölyeleri, itfaiye teşkilatları, belediye sızıntıları veya sıvı, kimyasal veya petrol sızıntıları için mükemmeldir. Yağ Emici Yastık her zaman kolayca yerleştirilebilir ve alınabilir. Ağır ve hafif ağırlıklar için mavi veya beyaz renklerde mevcuttur.

Tesisinizdeki her yerde yağları, soğutucuları, çözücüleri ve su bazlı sıvıları temizlemek için emici maddelere karşı tasarlanmış Evrensel Emici Yastık. Kaçak borular veya rakorlar altında, dağınık trafik bölgelerinde, genel bakım projeleri için, etrafı kapalı dökülme kontrolü için ilk tercihinizdir. Ayrıca, Evrensel Emici Yastık gri renkli, sızıntıları ve lekeleri çıkarır – tamamen doygun hale gelmeden önce emici maddeyi almaya zorlanmanıza yardımcı olur. Ağır ve hafif ağırlıklar için gri renkte mevcuttur.

Kimyasal Emici Yastık, yüksek düzeyde emici eritilerek şişirilmiş polipropilen bir baz yaptı. Kimyasal Emici Yastık çok çeşitli formatlarda mevcuttur, hafif ve nominal olarak tozsuzdur. Kimyasal Emici Yastık, bertaraf için atık miktarını en aza indiren yüksek bir emme kapasitesine sahiptir. Kimyasal emici Yastık, belirli asitler, bazlar, soğutma sıvıları, petrol bazlı akışkanlar, agresif olmayan kimyasallar ve sulu bazlı çözeltiler dahil olmak üzere çok çeşitli sıvıların adsorbe edilmesi için uygundur. Ağır ve hafif ağırlıklar için sarı renkte mevcuttur.

Özellikler

  • Emici Yastığın Emme Gücü vardır, yağ ve diğer ilgili sıvılar içinde kendi ağırlığının 25 katına kadar emer.
  • Hidrofobik, suyu sadece petrol veya diğer ilgili sıvıları seçici olarak emer.
  • Emici Yastık Hafiftir, Dağıtımı ve kullanımı kolaydır.
  • Hızlı Fitilleme Hızı, temizleme için duruş süresinin azaltılması
  • Emici Yastık Üstün Tutmadır. Bir sızıntının tekrarlanmasını önlemek için sıvılar sıkı bir şekilde tutulur.
  • Düşük Kül İçeriği, Yakılabilir, atık akışınızı en aza indirir
Mavi Pillow 13Mavi Pillow 25Mavi Pillow 49
Absorption Capacity1.3 L/pillow2.5 L/pillow4.9 L/pillow
Quantity in Pack10 - 20 - 4010 - 20 - 4010 - 20 - 40
Dimension23 x 23 cm23 x 45 cm45 x 45 cm
ColourWhite, Blue, Yellow, Grey
Colour TypeWhite = Oil Only| Blue = Oil Only | Grey = Universal| Yellow = Chemical