İş Teknesi


Work Boat 9
work-boat-9
PlayPause

Mavi Deniz İş Teknesi, profesyonel iş için tasarlanmış çok amaçlı Duba şeklindeki iş teknesidir. Tarama destek hizmetleri, çekme ve çapa taşıma, dalış desteği, deniz Mühendisliği, offshore enerji işlemleri, genel deniz hizmetleri, kıyı boyunca nakliye ekipmanları, çapaların düşürülmesi, yüzen malzemenin çekilmesi, dağıtma ve çekme, şamandıra bakımı, balık çiftliği desteği, genel inşaat işleri, skimmer operasyonlarını destekleme, Kirlilik Kontrol gemisi. Dalgıçlar ve kurtarıcılar da kıç rampa tarafından sunulan kolay erişim için teşekkür ederiz.

Yedi Kişilik veya atölyeye kadar mürettebat konaklama için İş Teknesi, birinci sınıf bir tekerlekli ev ile Modern ve verimli bir standart düzenine sahiptir ve aynı zamanda tekerlekli ev ve güverte konaklama tamamen izole edilmiştir, gürültü seviyelerini azaltır. Tekerlekli ev tamamen klimalıdır.

İş Teknesi hızlı, istikrarlı, yüksek bollard çekme sağlamak, bir çalışma güverte 120 t’na kadar bir kargo taşıma kapasitesi sağlar ve sığ suda iyi çalışabilir. İş Teknesi, müşterilerin gereksinimlerini karşılayan sağlam, güvenilir ve hızlı çalışma teknesi talebini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Özellikler

  • Temel fonksiyonlar; genel iş tekne görevleri / çekme / itme / çapa taşıma / şamandıra döşeme / tarama desteği / Kirlilik kontrolü / yakıt ve tatlı su transfer hizmetleri.
  • Kargo kapasitesi için büyük ve düz güverte.
  • Karayolu taşıma
  • Sığ taslak, üstün manevra kabiliyeti.
  • Wheelhouse/konsol tasarımları çeşitli.
  • Tüm kaynaklı deniz sınıfı çelik konstrüksiyon.
  • Hidrolik vinç, hidrolik veya elektrikli vinç, navigasyon ekipmanları vb.gibi ekstra ekipman takılabilir.

İsteğe göre özel boyutlar ve özellikler ayarlanabilinir.

Work Cat 10Work Cat 12Work Cat 15Work Cat 18Work Cat 22
Length10 m12 m15 m18 m22 m
Width5.0 m5.0 m6.0 m8.0 m8 m
Draft1.5 m1.5 m1.8 m2 m2,1 m
MaterialSteel
Engine2 x 100 hp2 x 150 hp2 x 350 hp2 x 500 hp2 x 600 hp
Speed7 Knots7,5 Knots8 Knots9 Knots9 Knots
OptionalFire Canon / Oil Boom / Oil Skimmer / Spray System / Diving Equipments / Shacklers / Crane