Pulluk + Su Enjektör Tarak Gemisi


previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Pulluk + Su Enjektör Tarak Gemisi her tür pulluk için tasarlanmış Mavideniz Pulluk tarağı + su enjeksiyon tarağı gemisi; karıştırıcı, tesviye ve malzeme nakliyecileri işlemleri ve sınıf gereksinimlerinin ötesinde inşa edilmiştir. Deniz tabanından malzeme kaldırma ve başka bir yere damping olmadan alanları düzleştirmek için uygun bir tekne arkasında bir pulluk veya deniz tabanının düzleştirici çekilir sayede hiçbir bertaraf deniz tabanının tesviye olduğu için operasyonlar için lisans gerek yok.

Su enjeksiyon belirli ince içine su enjekte ederek çalışır deniz malzemeleri taneli-Plough dredger Ekle, yerçekimi yoluyla yatağın üzerine sıvı akışı olarak daha düşük seviyelere hareket noktasına yoğunluğu azaltıyor. Su enjeksiyonu Tarakçısının amacı, tortuları su sütununa yükseltmek değildir ve askıya alınan katılar nedeniyle yeterince uygulanan çevresel etkilerin deniz tabanının yakınında sınırlandırıldığı ve önemli ölçüde en aza indirildiği yerdir. Bununla birlikte, sedimanların bazı rezuspensionları bu ekipmanı bilerek veya başka bir şekilde kullanarak ortaya çıkabilir. Şu anda bu uygulama, sedimanlar suyun yüzeyinden kaldırılmadığından ve bu nedenle hiçbir bertaraf yapılmadığından, FEPA lisanslamasından muaftır.

Bölünmüş su enjeksiyon Tarağının tasarımı, dünyadaki en iyi tasarımcılarla çalışıyoruz, çünkü bu su enjeksiyon Tarağının mükemmel tarak hacmi ve performansı vardır ve ayrıca üretim için kalite, standart ve farklılıklarımızı göreceksiniz. Biz gemi teslim sonra, aynı performans ve kalite yıl ve yıl sonra değişmedi göreceksiniz, performans ve kalite yakalamak için bir neden yoktur, biz ucuz ürünler seçmeyin, gemi inşa etmek için en iyi malzeme ve ürünleri almak ve aynı zamanda en iyi işçi, mühendis seçin.

Özellikler

  • Çevre dostu
  • Çok fonksiyonlu tarak (su enjeksiyon tarak veya Pulluk tarak )
  • Dgps sistemi hedeflenen tarama ile
  • Yüksek performanslı manevra kabiliyeti
  • Yüksek performanslı ekipman
Plough 13Plough 16Plough 13
Length23 m16 m13 m
Width7.8 m5.4 m5.4 m
Draft2 m1.2 m1.2 m
F/O Tank9000 lt9000 lt4000 lt
Engine2 x 500 hp2 x 400 hp2 x 350 hp
Bollard Pull15 T10 T9.3 T
Tow Hook15 T15 T15 T
A Frame5 T2 T2 T
Speed8 Knot8 Knot8 Knot
OptionalFire Canon / Oil Spill Response Equipments / Spray System / Diving Equipments