Ön Kısım Petrol Toplayıcı + Sıyırıcısı


previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Mavi Deniz, Ön Kısım Petrol Toplayıcı + Sıyırıcısı, sert bir fırça Konveyör Bant ünitesine sahip ve deniz gemi veya petrol sıyırıcı tekne ön kısım üzerine monte edilmiş bir gemi gövdeye Monteli Petrol Toplayıcı + Sıyırıcısı  sistemidir. Ön kısım toplayıcı Skimmer, Deniz yüzeyinde veya su yüzeyinde yağ sızıntısı toplayabilir, Ön kısımdan toplayıcı Skimmer taşınabilir bir ünitedir ve herhangi bir deniz gemisi veya yağ Skimmer Teknesinde geçiş yapabilir.

Ön Kısım Petrol Toplayıcı + Sıyırıcısı, taşınabilir güç paketleri ve aynı zamanda hidrolik sistemi olan herhangi bir deniz gemisi ve yağ Skimmer teknesi ile çalışır.

Ön Kısım Petrol Toplayıcı + Sıyırıcısı Fırça konveyörü, yağları, emülsiyonları ve yağlı kalıntıları sudan otomatik olarak ayırır ve kurtarır ve güverte seviyesine getirir. Kurtarılan yağ %5’den az serbest su içerir. Yağ viskozitesi arttıkça iyileşme kapasitesi artar ve sistem büyük miktarda yüzen yağ, yosun ve enkaz toplayabilir.

Ön Kısım Petrol Toplayıcı + Sıyırıcısı ile yağ Skimmer tekne çalışma hızı 4 knot kadar, çalışma hızı değişiklikleri deniz koşullarına göre değişir. Yay toplayıcı Skimmer boyutu, sertlik seviyesi fırçalar, ve yağ Skimmer tekneler boyutu Müşteri tarafından organize edilebilir gerekli.

İsteğe bağlı

  • Hidrolik tahrikli boşaltım pompası
  • Taşınabilir güç paketleri 10/15 HP
Mavi Bow 35Mavi Bow 50Mavi Bow 80
Oil Recovery Capacity35 m³/h50 m³/h80 m³/h
Free Water Content<5%<5%<5%
Sea RateUp to Beaufort 5Up to Beaufort 5Up to Beaufort 5
Oil Collection SpeedUp to 4 knotsUp to 4 knotsUp to 4 knots
Power Requirement10 HP10 HP10 HP
Length3700 mm3800 mm4000 mm
Width490 mm1000 mm1500 mm
Weight180 kg300 kg450 kg