Kendinden Emişli Santrifüj Pompa


Self Priming Centrifugal Pump
Self Priming Centrifugal Pump 2
Self Priming Centrifugal Pump 5
Oil Skimmer Self Priming Centrifugal Pump
engine driven pump
Self Priming Centrifugal Pump 3
engine driven pump 2
Self Priming Centrifugal Pump 6
Self Priming Centrifugal Pump
Self Priming Centrifugal Pump (2)
Self Priming Centrifugal Pump (5)
Oil Skimmer Self Priming Centrifugal Pump
engine driven pump
Self Priming Centrifugal Pump (3)
engine driven pump (2)
Self Priming Centrifugal Pump (6)
previous arrow
next arrow
PlayPause

Mavi Deniz’in Kendinden Emişli Santrifüj Pompa, kum, çamur, katılar, yüksek hacimli endüstriyel uygulamalar içeren suların pompalanması ve şantiyelerde askıya alınması için tasarlanmıştır. Kendinden Emişli Santrifüj Pompa, pompalanan sıvı içinde sadece emme hattı aşağı doğru, zemin seviyesinde karterden yüksek ve kuru olarak monte edilebilir.

Kendinden Emişli Pompa 9140 alaşımlı çelik şaft ve mekanik, yağla yağlanmış, çift kayan, kendiliğinden hizalanan, silikon karbür contaya sahiptir. Sfero dökümden imal edilen değiştirilebilir aşınma plakası. Kendinden Emişli Pompa, 80 ° C’ye kadar sıvıları işleyecektir. Pompalar, güç kaynağınıza bağlanmak için temel üniteler olarak kullanılabilir veya esnek bir şekilde bağlanmış olabilir veya v kayışı, bir elektrik motoru tarafından tahrik edilir.

Mavi Deniz’in Kendinden Emişli Santrifüj Pompa; Emme hortumlarının doldurulmasına ve ayak vanalarına ihtiyaç duyulmasına gerek yoktur. Uzun ömür, kompakt boyut ve minimum bakım ihtiyacı kolayca ve hızlı bir şekilde çalıştırılır. Açık pervane, sıvı atıkları ve katıları işlemek için geniş kapasite oluşturdu.

Geleneksel vakum destekli pompalarla ilişkili sızıntıları neredeyse ortadan kaldıran astarlama sistemi, bunları çevreye zararlı sıvıların pompalanması için ideal hale getirir. Astarlama pompaları, otomatik prime ve reprime sağlamak için yardımcı bir doldurma sistemi ile donatılmıştır. Pompaların, pompanın hasara uğramadan kuru çalışmasına izin veren büyük boyutlu, yağla yağlanmış, silisyum karbür mekanik bir contası vardır. Yüksek akış modelleri ve yüksek kafa modelleri mevcuttur.

Kendinden Emişli Santrifüj Pompa, büyük boyutlu katı maddeler içeren viskoz ve ağır sıvıların pompalanması ve kanalizasyon istasyonlarında kanalizasyon by-pass’ının pompalanması gibi olağanüstü koşullarda çalışmak için mükemmel şekilde uygundur. Viskoz akışkanların süspansiyon içinde katı madde ile taşınması dahil.

Vakum destekli versiyonlar aynı zamanda kuyu giderme suyunda kullanılabilir. Yüksek kapasiteli vakumlu lamel tipi vakum pompaları, sıvının büyük derinlikteki süspansiyonda havalandırılmasını sağlar.
Kendinden Emişli Santrifüj Pompa modelleri, elektrikli veya dizel motorlu olarak mevcuttur.

Mavi Deniz’in motorlu, kendinden emişli santrifüj pompaları, bekleme ve acil durum temizleme uygulamaları için idealdir. Pompalar modellere bağlı olarak 3 “çaplı katıları işleyebilir.
Diğer uygulamalara uygun pompalar da mevcuttur. İsteğe bağlı tekerlek seti, iş sahasına kolay erişim için taşınabilirlik sağlar. Pompalar benzinli veya dizel motorlu olarak mevcuttur.

Özellikler

  • Kendinden Emişli Santrifüj Pompa, 3 inç’e kadar katıları işleyebilir.
  • Kendinden Emişli Santrifüj Pompa, pompa hala çukurun dışına çıktığında pompalama sıvısına devam edebilir.
  • Uzun ömür, kompakt boyut ve minimum bakım
  • Self Priming Pump 3
  • Self Priming Pump 2
  • Self Priming Pump 4