MARPOL atık alım tesisi


Marpol Facility 1
Waste Reception Facility 3
Waste Reception Facility 2
Marpol Waste Reception 4
marpol-facility-1
waste-reception-facility-3
waste-reception-facility-2
marpol-waste-reception-4
previous arrow
next arrow
PlayPause

Atık kabul İstasyonu, yükleme/boşaltma amaçları için limanlara gelen Sintine suyu, atıksu, çamur, eğim, atık yağı ve Çöplüklerin yer aldığı bir tesisdir ve malzeme çekme atıklarının göre farklı konteynerlere ayrılır gemiler ve atık kontrol yönetmeliklerine göre “. MARPOL Ek-ı kapsamında, Sintine suyu bizim atık kabul istasyonunda dewatered olacak, kalıntı Atıksu bizim fabrikamda tedavi edilecektir ve hükümleri (su kirliliği kontrolü için yönetmelik) S.K.K.Y. çamur tarafından taburcu edilecektir, lisanslı tesislerinde atık yağı ve dewatered bilge suyu bertaraf edilecektir.

MARPOL Annex-V ‘ e maruz kalan çöp atıkları katı atık depo proses alanına gönderilecektir.

İşleme tesisi iki bölüme böler:

Katı atık bölümü, gemiden toplanan tüm yerli atıkların daha fazla ayrılmış ve yüksek kalitede geri dönüşümlü malzeme üretmeye tedavi edileceği yerdir. Biz bir malzeme kurtarma tesisi {MRF) tüm atık bir konveyör kemer gider ve daha fazla çeşitli kategorilere ayrılır; Kağıt, karton, plastik, kutular, cam şişeler ve “non-geri dönüştürülebilir kontamine atık. ”

Geri dönüşümlü olmayan kontamine atık, uygulanabilir, G yakma kuleler ile donatılmış olarak atılan baca gazı sıkı ulusal ve uluslararası emisyon seviyeleri karşılayan temin edilir. Yakma makineleri son derece sıkı olan Avrupa Birliği çevresel standartlarını karşılar.

TP 1TP 5TP 10TP 15TP 20TP 25
Capacity1 m3/hr5 m3/hr10 m3/hr15 m3/hr20 m3/hr25 m3/hr
Storage Tanks1 m3 to 2.000 m3 ( Optional )

DISCOVER MORE


  • Waste Reception Facility 1
  • Marpol Facility 2
  • Marpol Waste Reception 1
  • Marpol Waste Reception 2
  • Marpol Waste Reception 3