6 adet PETROL DÖKÜLMESİNE MÜDAHALE KONTEYNERLERİ OSV, AZERBAYCAN’A KURULACAK

16 Ocak 2018, Mavi Deniz, Topaz Marine ile açık deniz destek gemisini petrol sızıntısı müdahale ekipmanı ile güçlendirmek için bir anlaşma imzaladı. Mavi Deniz, 1.800 m bariyer, bom makarası vb. dahil olmak üzere acil müdahale ünitelerine sahip altı set konteyner tedarik edecek.Oil Boom Reel Oil Spill Container
Topaz Enerji ve Denizcilik, küresel enerji endüstrisine denizcilik çözümleri sunan lider bir açık deniz destek gemisi (“OSV”) şirketidir.
Kuzey Denizi ve Meksika Körfezi’ndeki Hazar, Orta Doğu, Batı Afrika ve Denizaltı operasyonları. Merkezi Dubai’de bulunan ve Orta Doğu’da 40 yıllık deneyime sahip Topaz, ortalama yaşı 7 olan ve dünya ortalaması olan 15’in oldukça altında olan 90’dan fazla açık deniz destek gemisinden oluşan bir filo işletmektedir. Topaz, Umman’daki Maskat Menkul Kıymetler Piyasası’nda halka açık bir şirket olan Renaissance Services SAOG’un bir yan kuruluşudur.
Topaz Enerji ve Denizcilik, Hazar, Orta Doğu, Batı Afrika ve Kuzey Denizi ve Meksika Körfezi’ndeki Denizaltı operasyonlarına odaklanan, küresel enerji endüstrisine denizcilik çözümleri sunan lider bir açık deniz destek gemisi (“OSV”) şirketidir.
Merkezi Dubai’de bulunan ve Orta Doğu’da 40 yıllık deneyime sahip Topaz, ortalama yaşı 7 olan ve dünya ortalaması olan 15’in oldukça altında olan 90’dan fazla açık deniz destek gemisinden oluşan bir filo işletmektedir.
Topaz, Umman’daki Maskat Menkul Kıymetler Piyasası’nda halka açık bir şirket olan Renaissance Services SAOG’un bir yan kuruluşudur.

Get a quote