İçeriğe geç

Mühendislik

Engineering Mavi Deniz
Engineering Mavi Deniz
previous arrow
next arrow

Teknoloji

Teknolojinin artırılması ve zorlu rekabet, gelecekteki stratejik teknoloji ve ürünlere karşı konsantre ve sürekli araştırma ve geliştirme gerektirir. Mavi Deniz en iyi teknolojileri içselleştirme ve geliştirmede rekabet avantajı öngördü ve Ar-Ge çalışmalarına 1990 yılında başladı.

Mavi Deniz A.S. ürün ve teknoloji üretmek için kasıtlı adımlar atmaya karar verdi. Bu amaç doğrultusunda Mavi Deniz, mühendislik gücünü artırdı, insan kaynaklarına yatırım yaptı, işbirliği yaptı ve laboratuvar kapasitesini kullanarak çabuk sonuçlar elde etti. Bu yatırımlar, ürünlerin tasarlanması ve üretilmesini ve büyüyen pazardaki fırsatlardan yararlanılmasını içeriyor.

Mevcut Ar-Ge çabaları doğrudan ürün geliştirme ile ilgilidir ve çıktıları rekabet üstünlüğü sağlayan ticari ürünlerdir.

Teknoloji ve ürün geliştirme alanında küresel standartlarda çalışan Mavi Deniz Ar-Ge, şu ürünler üzerinde yoğunlaşıyor:

  • Çevre dostu (kurtarma, geri dönüşüm, yeniden kullanım ve düşük enerji ve su tüketimi),
  • Rahat ve müşteri memnuniyeti sağlayın (akıllı, sessiz, pratik),
  • Bunlar karşılanabilir maliyetler ve geleceğin standartlarına uygunlar.
  • Ar-Ge Müdürlüğü Mavi Deniz’in Ar-Ge faaliyetlerini şirket merkezinde ve fabrikalardaki Ürün Geliştirme Yönetimi’nde yürütüyor.

Mavi Deniz, Ar-Ge faaliyetlerini yürütmek için yerel ve uluslararası üniversiteler, tedarikçiler, araştırma kuruluşları ve enstitülerle işbirliği yapıyor. Ayrıca ev aletleri ve ticari gösterilere düzenli olarak katılır ve ulusal ve uluslararası konferanslar, seminerler ve toplantılarda makaleler sunar.

R&D

ALANINDA BİR UZMAN…

Mavi Deniz’deki araştırma ve geliştirme faaliyetleri çok sayıda ve çok farklı alanlara yayılmaktadır. Bilim adamları ve mühendislerimiz yeni malzemeleri analiz eder ve doğa ve gelecekteki dijital fabrika için teknikler ve yeni analitik ekipmanlar geliştirir. Tüm yenilikler yeni uygulamalara yol açar ve müşterilerimizin pazara daha verimli ürünler getirmesine, daha fazla iş alanı açmasına veya maliyetleri azaltmasına yardımcı olur.

TASARIM VE PROTOTİP

Rekabet koşulları, yüzleri kaldırma ve kirliliğe tepki veren ekipman sektörüne yeni parçalar getirme gereğini yerine getiriyor.

Ödüller

Mavi Deniz, teknolojiye yatırım yapmanın ve Türkiye’nin en tanınmış şirketi olmanın yanı sıra, ürünleri ve çeşitli platformlarda sunduğu bilgilerden de ötürü ödüllendirildi. Bugüne kadar kazanılan ödüller, elde edilmesi zor olan yüksek bir başarı düzeyini kanıtlıyor.

  • İstanbul Ticaret Odası, Teknoloji Geliştirme İlk On Şirketi, 2005
  • 2005 TÜBİTAK Araştırma ve Geliştirme Ödülü.
  • 2006 TÜBİTAK Araştırma ve Geliştirme Ödülü.
  • 2006 TTGV Araştırma ve Geliştirme Ödülü.
Fiyat teklifi al