İçeriğe geç

KALICI PETROL BARİYERİ HOLLANDA’YA GİDİYOR

29 Nisan 2020’de Mavi Deniz, offshore sektöründe kullanılmak üzere Hollanda’daki IOT Holland Şirketi’ne petrol bariyeri kalıcı bariyerleri tedarik etmek üzere bir anlaşma imzaladı.
Petrol Bariyeri, Liman tesislerini, yükleme deniz terminallerini, rafinerileri, enerji santrallerini ve marinaları korumak için tasarlanmış kalıcı bir koruma bariyeridir. Yağ Bariyeri, uzun süreli dayanıklılık, ultraviyole ışınlarına, dalga hareketine ve denizdeki büyümeye karşı mükemmel direnç ve az bakım gerektirir.

Petrol Bariyeri, limanlarda, gelgit girişlerinde, barajlarda, hidroelektrik santrallerinde, lagünlerde, rıhtımlarda, iskelelerde, petrol platformlarında, gemilerde ve dökülmelerin mümkün olduğu diğer tesislerde kalıcı kurulum için tasarlanmış, son derece dayanıklı, az bakım gerektiren bir petrol sızıntısı patlamasıdır.

Yağ Bariyeri, petrol sızıntılarını ve döküntüleri kontrol etmede sağlam dayanıklılığı ve üstün performansıyla ün kazanmıştır. Tesislerimizin bir kısmı 15 yılı aşkın süredir sürekli hizmet vermektedir.

Fiyat teklifi al