Dünya Çapında Referanslarımız

BURADASINIZ.
BİZ HER YERDEYİZ.

Mavi Deniz, ekipman, ürün, gemi üretmekte ve tedarik etmekte ve dünya çapında 55’ten fazla ülkeye hizmet vermektedir.


MAVİ DENİZ Çevre Koruma Hizmetleri A.Ş. olarak misyonumuz, su ortamlarımız, denizler, okyanuslar, nehirler, göller, barajlar, lagünler, akarsular ve plajların ekosistemlerini küresel olarak kirlilik kontrolünden petrol sızıntısı kurtarma çözümlerine kadar korumak ve korumaktır.

İstanbul, Türkiye merkezli MAVİ DENİZ Corporation, yönetim şirketi tarafından özel olarak tutulan agresif bir şirkettir. İlk yıllarda, tersanenin İstanbul, Pendik’te bulunduğu BAŞARAN Grubu’nun ana faaliyeti gemi inşa ve gemi tamiriydi. MAVİ DENİZ, petrol geri kazanım gemilerinin inşasında pazarda dünya lideridir. Tersanemizde ayrıca dünya tarama pazarı için kesici emişli taraklar, çok amaçlı taraklar yapıyoruz.

Bu faydalı işbirliği sayesinde şirket, mevcut petrol geri kazanımı ve müdahale pazarının güçlü yönleri ve sınırlamaları hakkında değerli bir deneyim ve anlayış kazandı.

MAVI DENIZ – Bayi Olun | Temsilci | Temsilci

Bir Mavi Deniz ACENTESİ / BAYİ / TEMSİLCİ olarak, işletmenizin adını bir dünya liderinin yanına koyacaksınız. Mavi Deniz, Kirliliğe Müdahale Ürünleri, Makineleri ve Deniz Gemilerinde her zaman standardı geliştirmiştir.

MAVİ DENİZ ULUSLARARASI ACENTE / BAYİ / TEMSİLCİ OLMAK İLGİLENİYORSANIZ

  • Lütfen iş teklifinizi aşağıda belirtilen e-posta adresine gönderin.
  • Adınızı, adresinizi, gündüz ve akşam telefon numaralarınızı ve ilgilendiğiniz tam yeri (ilçe adı dahil) eklediğinizden emin olun.
  • Bize iş deneyiminiz ve yetenekleriniz hakkında ve halihazırda var olan bir işletmeye sahip olup olmadığınızdan bahsedin.

1993 yılından bu yana Mavi Deniz 85’den fazla ülke ile çalıştı. Küresel ortaklarımızın ve temsilcilerimizin desteğiyle.

Global operasyonlar hakkında daha fazla bilgi almak ve Mavideniz’in projeleriniz için uygunluğunu görüşmek için bizimle iletişime geçin.

Lütfen bilgileri şu adrese gönderin: erdinc@mavideniz.com.tr