İçeriğe geç

YENİ…!!! PLAJ TEMİZLİK MAKİNESİ

MAVI DENIZ, plaj/kıyı şeridinde kirlilik önleyici ekipman üreticisidir. Yeni Plaj Temizleme Makinesi, deniz yosunu, balık, cam, şırınga, plastik, teneke kutu, sigara, deniz kabuğu, taş, ahşap ve neredeyse her türlü istenmeyen kalıntı gibi plaj kirliliğini etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Plaj temizleme makineleri, petrol sızıntısı felaketlerinden sonra sahil kumundaki petrol ve katran atıklarını bile temizliyor.

MAVI DENİZ makineleri yurt içi ve yurt dışı plaj pazarlarında kullanılmaktadır.

Yeni makine Türkiye’nin en büyük kum temizleme makinesi olup, 01.05.2015 tarihinde büyük plajlarda kullanılmaya başlanacak olup; Yeni model, çalışma genişliği sayesinde en geniş kumsalların temizliğini olağanüstü bir hızla gerçekleştirebilmektedir.

Plaj temizleyicisi, büyük plajların pratik, güvenli ve hızlı temizlenmesine ihtiyaç duyan müşterilerimizle yaptığımız işbirliğinin sonucudur. Bu modelin yönetimi kolaydır. 2 m3 atık depolama tankı ile geniş bir kapasiteye sahiptir. Çalışma genişliği nedeniyle özellikle büyük plajlar için uygundur: 2,50 m. İşin derinliği 0 ila 300 mm arasındadır. Saatte 15.000 m2’nin üzerinde kuru kum alanını temizleyebilir. Sağlaması gereken direnç göz önüne alındığında tüm şasi güçlendirilmiştir. Kumun elenmesi sırasında bu işlevi yerine getirebilmesi için dezenfeksiyon ekipmanı içerebilmektedir.

Öczellikler

Çekici araç: Traktör 4 x 4
Çekiş gücü: 90 ila 150 c.v.
Performans: 15.000 m2/saat
Çalışma genişliği: 2500mm
Çalışma derinliği: 300 mm
Atık tankının kapasitesi: 2 m3.
Boş ağırlık: 1500 Kg

Sonuç:

Büyük nesnelerden sigara izmaritleri, şişe kapakları, teneke kutu halkaları, cam parçacıkları vb. gibi en küçük çöplere kadar her türlü atığın uzaklaştırılması.

Kumun derinlemesine temizlenmesi ve eleme sistemi aracılığıyla kum yığınlarının uzaklaştırılması, kumun havalandırılması ve cilt ve mukoza enfeksiyonlarına neden olan bakterilerin neredeyse tamamının yok edilmesi. Ziyaretçilerin eğlenmesine hazır, kabarık kumlu pürüzsüz bir plaj.

Fiyat teklifi al