2 x KİMYASAL PÜSKÜRTME SİSTEMİ BANGLADEŞ’E TESLİM EDİLDİ

15 Şubat 2021 Mavi Deniz, 3A Solutions ile Bangladeş Sahil Güvenlik’e 2 adet Taşınabilir Dağıtıcı Sprey Sistemi tedarik etmek için sözleşme imzaladı. PORTABLE DISPERSANT SPRAY SYSTEM BANGLADESH 1
MaviSpray ünitesi, taşınabilir, hafif bir yağ dağıtıcı püskürtücü olarak tasarlanmıştır. MaviSpray hem konsantre hem de seyreltik uygulamalar için kullanılabilir. Pompa ünitesi, kendinden emişli bir kanatlı pompaya sahiptir ve gerekli deniz suyu/kimyasal karışımını elde etmek için bir sıvı jet pompası kullanır. Gerektiğinde aynı anda kullanılabilecek dört mızrak tedarik edilir – 1.000 litrelik petrol sızıntısı dağıtıcısına sahip dağıtıcı tank.
Her mızrak, 10 metrelik kimyasallara dayanıklı hortumla donatılmıştır ve naylon saplı ve tetik korumalı, ağır hizmet tipi, darbeye dayanıklı püskürtme tabancasına sahiptir. Mızraklara giden bireysel akışlar, çıkış manifoldunda bulunan valfler tarafından kontrol edilir.
Kontrol Paneli sistemi bir ateşleme gösterge lambası, gaz kelebeği, motor aşırı ısınma koruma lambası, akü elektrolit seviyesi alarm lambası, açma/kapama anahtarı, emme için Bileşik gösterge ve teslimat için Basınç göstergesi içerir. El mızrağı 4 x ½” NB x 10 metre hortum ve mızrak.

Get a quote